Jak se zapojit do projektu Hora Žije?

Vše na jednom místě v online prostoru. Taková je myšlenka tohoto projektu. Přidejte se i vy, ať už jste kadeřník, kavárník nebo majitel obchodu. Zkuste svým stálým zákazníkům nabídnout třeba poukaz na budoucí návštěvy nebo se pokuste oslovit lidi, kteří o vás zatím třeba ještě ani neslyšeli.

> Základní formulář pro všechny podnikatele, živnostníky i neziskové organizace <

> Formulář pro barterovou spolupráci <

> Formulář pro všechny, co šijí roušky a mají volnou kapacitu <

Pro podnikatele a živnostníky

Buďte kreativní

Zamyslete se nad tím, co speciálního byste mohli svým zákazníkům nabídnout. Může se jednat o poukazy na návštěvu vaší restaurace nebo třeba na masáž, ale můžete se i více odvázat. Co takhle nabídnout konzultaci nebo soukromou prohlídku vašeho království? Lidé vás rádi podpoří, když získají něco speciálního, co vás ale ve výsledku nemusí stát mnoho peněz, ale třeba váš čas.

Získejte vouchery zdarma

Ve spolupráci se Spolkem kutnohorských podnikatelů a OHK Kutná Hora každému zapojenému podniku můžeme nabídnout dárkové vouchery úplně ZDARMA. Bližší informace v čase 8 – 16 hod. na tel. 602 352 780. 

Partneři projektu nezodpovídají za případnou neschopnost plnění ze zakoupeného voucheru od vydávajícího subjektu (např. zánik firmy).

Dodržte své sliby

Dejte pozor, ať jste schopni splnit to, co slíbíte. Promyslete si, jaké množství poukazů můžete uvolnit, v jakém objemu jste schopni vyrábět atd. Určitě nechcete své zákazníky zklamat, když se vám rozhodnou projevit svou podporu.

Dobro šíří dobro

Chcete pomoc dostávat, ale můžete se zamyslet nad tím i jak ji posílat dál. Nemusí se jednat o velké věci. Zkuste se propojit i mezi sebou a zamyslet se, co váš obor může udělat pro všeobecné dobro.

Další dobroprojekty v ČR >

Vyzkoušejte crowdfunding

Zkuste se zamyslet, zda by pro vás mohly mít platformy jako HitHit nebo Donio význam. V rámci vašeho profilu na HoraŽije.cz můžeme sdílet odkaz i na vaši kampaň. Každopádně se můžete inspirovat, jaké odměny podniky, které se do kampaně AntiVir zapojily, nabízí svým podporovatelům. 

Pro podporovatele a zákazníky

Plaťte kartou, objednávejte předem

Některé podniky umožňují nákup přes e-shop, kde lze objednávku rovnou i zaplatit. Na místě si vše jen vyzvednete a nepřicházíte s obchodníkem do dalšího kontaktu. Snažte se tuto možnost využívat na maximum. Sami podnikatelé riskují své zdraví tím, že přichází každý den do kontaktu se svými zákazníky nebo dodavateli. Pokud musíte platit v hotovosti, nezapomeňte si vzít jednorázové rukavice.

Stačí si jen vybrat

Všechny zapojené podniky na jednom místě. Vyberte si podle typu podniku nebo lokality na mapce, který podnik máte nejblíž. Pak stačí už jen nakoupit nebo objednat – můžete telefonicky, e-mailem nebo přes web / e-shop. Každý podnik upřednostňuje jinou variantu.

Pochlubte se svým nákupem

Vyfoťte svůj nákup (i poukaz či předplatné je nákup) a umístěte ho na svůj profil na FB nebo IG. Přidejte k fotce hashtag #horazije, na FB můžete označit i naši stránku Hora Žije. Na webu pak připravíme galerii podporovatelů. Podpoř svůj podnik i ty!