Kadeřnictví

Chcete tu mít také svůj obchod či e-shop? Vyplňte formulář. Pokud byste chtěli někomu něco nabídnout formou barteru (nepeněžní plnění), je pro vás určen tento formulář.

KM Salon

777314494 (masáže), 604773735 (kadeřnictví); Husova 122, Kutná Hora

Jsme KM Salon; jednoduše kadeřnictví a masáže.
KM Salon tvoří dvě ženy – Alena Liberská, kadeřnice, která se péčí o vlasy a jejich zdraví věnuje více jak 20 let a Bára Hlavinková, masérka, která se o zdraví duše a těla stará od roku 2011. Daly jsme se dohromady a spolu tvoříme ojedinělou atmosféru našeho salonu.

Zavítejte k nám těšíme se na vás.

Studio Sebastian - Z. Dastychová

Tylova 500, Kutná Hora; dastychova.salon@seznam.cz / 777061959

Dárkové poukázky do kadeřnictví.

Barber Tomáš Nevole

Štefánikova 52, Kutná Hora; 774868194

Jsem pánský holič( Barber), stříhám v Kutné Hoře. Budu velmi rád když navštívíte můj nový instagramový profil (barber_tomasnevole), kde se můžete podívat na mou práci a do zprávy napsat : “CHCI OSTŘÍHAT” . Dále mě můžete kontaktovat na Facebookové stránce (Barber-Tomáš Nevole ). Služby, které nabízím : Klasický střih, střih strojkem, holení břitvou, úprava vousů, zaholení kontur, barvení vousů, opálení chloupků na uších.

Michaela Csongárová

Jakubská 101, Kutná Hora; 704285075

Můžete u mě využít širokou nabídku kadeřnických služeb. Pravidelně se dále vzdělávám, abych Vám mohla vždy nabídnout ty nejmodernější technologie. Zaměřuji se na zdravé, krásné, dlouhé vlasy. Objednávat se můžete i na střihy, barvení a odbarvování. Rovněž na hloubkovou regeneraci, ošetření vlasů Brazilským keratinem. Prodlužování i zahušťování vlasů , poradenství ohledně denní údržby vlasů a pleti včetně doporučení vhodné kosmetiky pro vás na doma. K dispozici mám také dárkové poukazy.