Kadeřnictví

Chcete tu mít také svůj obchod či e-shop? Vyplňte formulář. Pokud byste chtěli někomu něco nabídnout formou barteru (nepeněžní plnění), je pro vás určen tento formulář.

KM Salon

777314494 (masáže), 604773735 (kadeřnictví); Husova 122, Kutná Hora

V současné době nabízíme předplatné na naše služby včetně prodeje kosmetiky Davines.

Jsme KM Salon; jednoduše kadeřnictví a masáže.
KM Salon tvoří dvě ženy – Alena Liberská, kadeřnice, která se péčí o vlasy a jejich zdraví věnuje více jak 20 let a Bára Hlavinková, masérka, která se o zdraví duše a těla stará od roku 2011. Daly jsme se dohromady a spolu tvoříme ojedinělou atmosféru našeho salonu.

Zavítejte k nám těšíme se na vás.

Studio Sebastian - Z. Dastychová

Tylova 500, Kutná Hora; dastychova.salon@seznam.cz / 777061959

Dárkové poukázky do kadeřnictví.

Barber Tomáš Nevole

Štefánikova 52, Kutná Hora; 774868194

Jsem pánský holič( Barber) , stříhám v Kutné Hoře. Je mi jasné, že živnostníci nejsou jediní, kdo se dostal do nelehké situace. Proto po vás nechci kupování žádných voucherů, ani produktů nebo podobných věci. Pokud mi chcete opravdu pomoci, budu velmi rád když navštívíte můj nový instagramový profil (barber_tomasnevole), kde se můžete podívat na mou práci a do zprávy napsat : “CHCI OSTŘÍHAT” . Dále mě můžete kontaktovat na Facebookové stránce (Barber-Tomáš Nevole ). Jakmile půjde otevřít a stříhat, budu vás kontaktovat abychom si domluvili termín a o jaké služby budete mít zájem. Služby, které nabízím : Klasický střih, střih strojkem, holení břitvou, úprava vousů, zaholení kontur, barvení vousů, opálení chloupků na uších.

Michaela Csongárová

Jakubská 101, Kutná Hora; 704285075

Můžete u mě využít širokou nabídku kadeřnických služeb. Pravidelně se dále vzdělávám, abych Vám mohla vždy nabídnout ty nejmodernější technologie. Zaměřuji se na zdravé, krásné, dlouhé vlasy. Objednávat se můžete i na střihy, barvení a odbarvování. Rovněž na hloubkovou regeneraci, ošetření vlasů Brazilským keratinem. Prodlužování i zahušťování vlasů , poradenství ohledně denní údržby vlasů a pleti včetně doporučení vhodné kosmetiky pro vás na doma. K dispozici mám také dárkové poukazy.