Náš tým

Jsou vám naše aktivity sympatické a chcete se k nám přidat? Budeme rádi, když nám napíšete na info@horazije.cz a domluvíme podrobnosti spolupráce. Více o týmu Hora Žije si můžete přečíst v našich medailoncích.

Tomáš Kropáček

Tomáš Kropáček

Tomáš je iniciátorem projektu Hora Žije, který vznikl v úvodu koronavirové pandemie na jaře 2020 jako podpora kutnohorským živnostníkům a podnikatelům. Sám podniká a věnuje se online projektům, které jsou zároveň i jeho koníčkem. V Kutné Hoře se narodil i studoval a rád by zde přispěl k podpoře lepšího každodenního života.

 

Lenka Penkalová

Lenka Penkalová

Lenka se do Kutné Hory přistěhovala před 15 lety, dlouhodobě se snaží o oživení místního komunitního života mimo jiné jako iniciátorka Kutnohorského bookclubu a pořadatelka festivalu Dva písaři. Profesí je novinářka, pracovala v časopise Architekt a v České tiskové agentuře, nyní vede komunikaci v nadačním fondu Eduzměna a společně s manželem působí i jako copywriterka, editorka a korektorka na volné noze pod značkou Dva písaři. Její vášní jsou knihy, kaligrafie a cestování.

Radka Zahradníková

Radka Zahradníková

Radka se věnuje současném umění a umění ve veřejném prostoru. Momentálně je na volné noze a spolupracuje na tuzemských i mezinárodních projektech. Vyhledává projekty s přesahem do umění, vzdělávání nebo sociální sféry směřující do veřejného prostoru, aby se dostaly co nejblíže k lidem.

Barbora Vičarová

Barbora Vičarová

Bára se v Kutné Hoře narodila a velmi ráda sleduje hlavně kutnohorské kulturní dění. Pracuje jako kreativec, ideamaker a marketér na volné noze, má za sebou velké projekty pro Českou televizi nebo Voyo. Založila také kreativní a uměleckou platformu, ve které se věnuje propojování uměleckého světa a byznysu. Baví jí kultura, výtvarné umění, literatura a je také občansky aktivní v rámci nejrůznějších hybatelských projektů.