Náš tým

Jsou vám naše aktivity sympatické a chcete se k nám přidat? Budeme rádi, když nám napíšete na info@horazije.cz a domluvíme podrobnosti spolupráce. Více o týmu Hora Žije si můžete přečíst v našich medailoncích.

Tomáš Kropáček

Tomáš Kropáček

Tomáš je iniciátorem projektu Hora Žije, který vznikl v úvodu koronavirové pandemie na jaře 2020 jako podpora kutnohorským živnostníkům a podnikatelům. Sám podniká a věnuje se online projektům, které jsou zároveň i jeho koníčkem. V Kutné Hoře se narodil i studoval a rád by zde přispěl k podpoře lepšího každodenního života.

 

Tereza Pavelková

Tereza Pavelková

Tereza se v Kutné Hoře narodila a menšími přestávkami zde žije do teď. Vnímá jako důležité propojovat lidi a vytvářet prostor pro společné setkávání – ať už na přednáškách, které v rámci spolku Zenárna spolupořádala nebo při sousedské slavnosti Zažít město jinak, která je nyní její srdcovkou, na kterou se v rámci iniciativy Hora žije zaměřuje.

 

Lenka Najjar

Lenka Najjar

Lenka vždy chtěla bydlet v zahraničí, což se jí nakonec splnilo. Nakonec se vrátila zpět do svého rodného města. Kutnou Horu má v srdci již od studentských let strávených na kutnohorském gymnáziu. Se svojí rodinou se snaží zpříjemnit život místním jejich praženými oříšky. Ráda by ale přispěla i k oživení komunitního/ sousedského života zde.

Radka Zahradníková

Radka Zahradníková

Radka se věnuje současném umění a umění ve veřejném prostoru. Momentálně je na volné noze a spolupracuje na tuzemských i mezinárodních projektech. Vyhledává projekty s přesahem do umění, vzdělávání nebo sociální sféry směřující do veřejného prostoru, aby se dostaly co nejblíže k lidem.

Lucie Römer

Lucie Römer

Lucie je novinářka a lektorka mediální výchovy. V Kutné Hoře se narodila a před pár lety se sem s rodinou vrátila, pohybuje se mezi ní a Chlístovicemi. Zajímá ji propojování mediální výchovy a občanské participace, oživování veřejného prostoru – a mnoho dalšího.

Eliška Gargulová

Eliška Gargulová

Eliška je studentka, milovnice historie, jazyků a cestování.  Těší ji, když se lidé dozvídají zajímavé poznatky a získávají nové přínosné znalosti. Projekt „Hora Žije!“, do kterého pravidelně přispívá svými webovými články, je pro ní dokonalým spojením příjemného s užitečným.