Ondřej Slačálek: V Pivovaru Malešov připravujeme úplně nový koncept gastronomie

Ondřej Slačálek: V Pivovaru Malešov připravujeme úplně nový koncept gastronomie

V rámci novoroční kutnohorské ankety jsme vyzpovídali i Ondřeje Slačálka z Pivovaru Malešov.

Co chystáte na rok 2024? Čekají návštěvníky u vás nějaké novinky nebo změny?

V roce 2024 máme před sebou dvě změny, přičemž ta jedna je ještě trošku nejistá, uvidíme, jak se nám bude dařit. Zcela určitě ale na návštěvníky Malešova bude čekat úplně nový koncept gastronomie v Pivovaru Malešov. Navázali jsme spolupráci s novým týmem kuchařů a od 1. 3. nejprve o víkendech a v hlavní sezoně i v týdnu budeme návštěvníkům nabízet úplně nový zážitek s naší kuchyní. Moc se na to těšíme a už v lednu a únoru jsme si připravili malé ochutnávky toho, co naše návštěvníky u nás bude čekat v sezoně. Druhou změnou, či spíše novinkou, by mělo být otevření autokempu u Velkého rybníka pro návštěvníky se stany a pro zájemce o koupání. Tady nás ale čeká ještě mnoho práce a tak uvidíme, zda se nám to podaří.

Na co se v tomto roce osobně nejvíce těšíte? Doporučili byste nějakou akci/událost?

Musím si trošku zpropagovat i v této odpovědi náš projekt v Malešově. V červnu totiž uplyne 600 let od poslední bitvy Jana Žižky, kterou byla vítězná bitva u Malešova. A my chystáme ve spolupráci s obcí opravdu velké oslavy o víkendu 7.–9. 6. a já se opravdu těším na to, že po letech u nás proběhne něco opravdu významného a zajímavého.

Kutnohorská novoroční anketa 2024

Kutnohorská novoroční anketa 2024

Se začátkem nového roku jsme oslovili lidi, kteří život v Kutné Hoře a jejím okolí aktivně dělají lepším jako šéfové institucí, členové spolků, podnikatelé nebo inciátoři nejrůznějších akcí, aby nám řekli, co nového letos chystají. Nechte se nalákat na to, co pro vás...

O autorovi

Lenka Penkalová

Novinářka (Dva písaři).